Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²

Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²

Čisovice, okres Praha-západ

2 999 000 Kč

63 809 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 349 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Čisovice, okres Praha-západ

2 999 000 Kč

63 809 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Chocenice u Břežan I

2 195 000 Kč

2 182 Kč/m2

Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²

Za Akáty ev. č. 12, Vlašim

2 990 000 Kč

49 016 Kč/m2

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Svojšice 57, Svojšice

2 595 000 Kč

64 875 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Obecnice 242, Obecnice

2 250 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej chaty 117 m²Prodej chaty 117 m²
Prodej chaty 117 m²
Prodej chaty 117 m²

Prodej chaty 117 m²

Bělá pod Bezdězem, Mladá Boleslav

2 990 000 Kč

25 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Rozhled, Mělník

2 145 000 Kč

97 500 Kč/m2

Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²

Východní 94, Cerhenice

2 200 000 Kč

45 833 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Třebešice 69, Třebešice

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 349 nemovitostí