Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

153 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Rozhled, Mělník

3 080 500 Kč

93 348 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 950 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Kyjevská, Kladno

3 498 000 Kč

120 621 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Benešovská, Nespeky

5 199 000 Kč

4 999 000 Kč

64 090 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 1355 m²Prodej stavebního pozemku 1355 m²
Prodej stavebního pozemku 1355 m²
Prodej stavebního pozemku 1355 m²

Prodej stavebního pozemku 1355 m²

Velký Chlumec, okres Beroun

3 500 000 Kč

2 583 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Nad Stadionem, Králův Dvůr

4 706 477 Kč

114 792 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Želízy 29, Želízy

3 450 000 Kč

25 746 Kč/m2

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Vidice 17, Vidice

4 900 000 Kč

39 200 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Na Sídlišti 436, Dolní Bousov

4 490 000 Kč

73 607 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 450 m²Prodej stavebního pozemku 450 m²
Prodej stavebního pozemku 450 m²
Prodej stavebního pozemku 450 m²

Prodej stavebního pozemku 450 m²

Makotřasy, okres Kladno

4 690 000 Kč

10 422 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Mnichovo Hradiště

4 990 000 Kč

4 980 Kč/m2

1...101112...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 950 nemovitostí