Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

153 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Tovární, Beroun

4 950 000 Kč

115 116 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 950 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Třebovle 25, Třebovle

4 899 000 Kč

4 398 000 Kč

51 741 Kč/m2

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Samopše, okres Kutná Hora

4 200 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²

Polní Chrčice 68, Polní Chrčice

3 675 000 Kč

3 200 000 Kč

58 182 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Husova 625/8, Čáslav-Nové Město

4 290 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Řehenice, okres Benešov

3 999 000 Kč

4 555 Kč/m2

Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²

Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²

Vrátno, okres Mladá Boleslav

3 495 000 Kč

3 295 000 Kč

22 114 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Chotouň 6, Chrášťany

3 700 000 Kč

35 238 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1371 m²Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Rakovník, okres Rakovník

4 790 000 Kč

3 494 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
1...111213...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 950 nemovitostí