Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

842 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 4224 m²Prodej stavebního pozemku 4224 m²
Prodej stavebního pozemku 4224 m²
Prodej stavebního pozemku 4224 m²

Prodej stavebního pozemku 4224 m²

Louňovice, okres Praha-východ

Neveřejná cena

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 374 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 620 000 Kč

100 357 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company
Prodej bytu 5+1 120 m²Prodej bytu 5+1 120 m²
Prodej bytu 5+1 120 m²
Prodej bytu 5+1 120 m²

Prodej bytu 5+1 120 m²

Milín, okres Příbram

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1299 m²Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Nižbor, okres Beroun

4 900 000 Kč

4 690 000 Kč

3 610 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej stavebního pozemku 1880 m²Prodej stavebního pozemku 1880 m²
Prodej stavebního pozemku 1880 m²
Prodej stavebního pozemku 1880 m²

Prodej stavebního pozemku 1880 m²

Bavoryně - U Vodojemu, okres Beroun

8 970 000 Kč

4 771 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej stavebního pozemku 1397 m²Prodej stavebního pozemku 1397 m²
Prodej stavebního pozemku 1397 m²
Prodej stavebního pozemku 1397 m²

Prodej stavebního pozemku 1397 m²

Písková Lhota, okres Mladá Boleslav

4 900 000 Kč

3 508 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Mikoláše Alše 647, Pečky

8 970 000 Kč

8 480 000 Kč

90 213 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 145 m², pozemek 663 m²Prodej domu 145 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 663 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 663 m²

Břežany II 215, Břežany II

Neveřejná cena

Realitní makléř: Martin Světinský a tým
Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
Realitní makléř: Martin Světinský a tým

Martin Světinský a tým

4.7

Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
1...101112...85

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 374 nemovitostí