Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

840 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 142 m²Prodej bytu 4+kk 142 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m²

Prodej bytu 4+kk 142 m²

5. května 2306, Úvaly

Neveřejná cena

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 357 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

R. Těsnohlídka 1555, Čáslav-Nové Město

4 750 000 Kč

60 897 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 3231 m²Prodej stavebního pozemku 3231 m²
Prodej stavebního pozemku 3231 m²
Prodej stavebního pozemku 3231 m²

Prodej stavebního pozemku 3231 m²

Předměřice nad Jizerou, okres Mladá Boleslav

Neveřejná cena

Realitní makléř: Lenka ANDRLOVÁ
Realitní kancelář: Reality Lenka Andrlová
Realitní makléř: Lenka ANDRLOVÁ

Lenka ANDRLOVÁ

Realitní kancelář: Reality Lenka Andrlová
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²

Tuhaň, okres Mělník

15 490 000 Kč

96 813 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²
Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²
Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²

Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²

V cizině 716, Rožmitál pod Třemšínem

12 000 000 Kč

34 582 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej bytu 3+kkProdej bytu 3+kk
Prodej bytu 3+kk
Prodej bytu 3+kk

Prodej bytu 3+kk

Zdětín, Zdětín

8 490 000 Kč

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej stavebního pozemku 801 m²Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²

Prodej stavebního pozemku 801 m²

Chotěšice, okres Nymburk

3 090 000 Kč

2 900 000 Kč

3 620 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej stavebního pozemku 1059 m²Prodej stavebního pozemku 1059 m²
Prodej stavebního pozemku 1059 m²
Prodej stavebního pozemku 1059 m²

Prodej stavebního pozemku 1059 m²

Komárov, okres Beroun

3 918 300 Kč

3 700 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 1061 m²Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Komárov, okres Beroun

3 925 700 Kč

3 700 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 1163 m²Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Prodej stavebního pozemku 1163 m²

V Potocích 110, Černolice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

6 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
1...111213...84

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 357 nemovitostí