Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

850 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3961 m²Prodej stavebního pozemku 3961 m²
Prodej stavebního pozemku 3961 m²
Prodej stavebního pozemku 3961 m²

Prodej stavebního pozemku 3961 m²

Milín, okres Příbram

2 450 000 Kč

1 995 000 Kč

504 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 373 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Hlavní 53, Beroun-Jarov

7 490 000 Kč

6 999 900 Kč

93 332 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

7 980 000 Kč

7 180 000 Kč

98 356 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²

Hlavní, Úžice

12 500 000 Kč

11 850 000 Kč

79 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Nová Pražská, Benešov

5 590 000 Kč

5 549 000 Kč

129 047 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Pertoltice 9, Pertoltice

8 900 000 Kč

7 350 000 Kč

31 957 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 837 m²Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²

Prodej stavebního pozemku 837 m²

Čáslav, okres Kutná Hora

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

4 767 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Velký Újezd 41, Chorušice

7 740 000 Kč

6 390 000 Kč

31 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Lázeňská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

3 950 000 Kč

2 650 000 Kč

126 190 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Kordačova 57, Kladno

6 690 000 Kč

6 390 000 Kč

84 079 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
1...141516...85

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 373 nemovitostí