Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

852 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1071 m²Prodej stavebního pozemku 1071 m²
Prodej stavebního pozemku 1071 m²
Prodej stavebního pozemku 1071 m²

Prodej stavebního pozemku 1071 m²

Chrášťany, okres Kolín

8 000 000 Kč

7 470 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 377 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Krupá 86, Krupá

8 900 000 Kč

8 700 000 Kč

46 774 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+kk 94 m²Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²

Prodej bytu 3+kk 94 m²

Beroun, okres Beroun

10 500 000 Kč

9 800 000 Kč

104 255 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 819 m²Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²

Prodej stavebního pozemku 819 m²

Vlastějovice, okres Kutná Hora

2 290 000 Kč

1 690 000 Kč

2 063 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej stavebního pozemku 1094 m²Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Kostelecká, Tišice

4 520 000 Kč

4 132 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Družstevní 85, Ondřejov

20 000 000 Kč

12 000 000 Kč

51 282 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Prodej stavebního pozemku 2099 m²Prodej stavebního pozemku 2099 m²
Prodej stavebního pozemku 2099 m²
Prodej stavebního pozemku 2099 m²

Prodej stavebního pozemku 2099 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

13 890 000 Kč

13 190 000 Kč

6 284 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

6 683 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Nazaret, Čáslav

9 900 000 Kč

31 230 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 412 m²Prodej domu 100 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 412 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 412 m²

Obořiště 46, Obořiště

Neveřejná cena

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...151617...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 377 nemovitostí