Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

854 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Bavoryně, okres Beroun

6 931 950 Kč

5 550 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 383 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Hvožďany, okres Příbram

3 900 000 Kč

3 490 000 Kč

34 900 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Na Kbeli 412, Úhonice

16 600 000 Kč

16 200 000 Kč

147 273 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej stavebního pozemku 2050 m²Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Hrdlívská 572, Smečno

Neveřejná cena

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 6455 m²Prodej stavebního pozemku 6455 m²
Prodej stavebního pozemku 6455 m²
Prodej stavebního pozemku 6455 m²

Prodej stavebního pozemku 6455 m²

Chodouň, okres Beroun

11 619 000 Kč

1 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 823 m²Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²

Prodej stavebního pozemku 823 m²

Těptín

7 390 000 Kč

8 979 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

U Velkého rybníka ev. č. 93, Jesenice

2 750 000 Kč

2 250 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej stavebního pozemku 1222 m²Prodej stavebního pozemku 1222 m²
Prodej stavebního pozemku 1222 m²
Prodej stavebního pozemku 1222 m²

Prodej stavebního pozemku 1222 m²

Netvořice, okres Benešov

3 650 000 Kč

3 200 000 Kč

2 619 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

8 980 000 Kč

8 480 000 Kč

107 342 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej stavebního pozemku 1955 m²Prodej stavebního pozemku 1955 m²
Prodej stavebního pozemku 1955 m²
Prodej stavebního pozemku 1955 m²

Prodej stavebního pozemku 1955 m²

Čisovice, okres Praha-západ

Neveřejná cena

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
1...161718...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 383 nemovitostí