Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

860 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1140 m²Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Sudovo Hlavno, okres Praha-východ

7 390 000 Kč

6 482 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 385 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Pod Úvalskou cestou 460, Škvorec

11 490 000 Kč

138 434 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Václava Černého 153, Benátky nad Jizerou

9 950 000 Kč

103 646 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Cedrová 1505, Jesenice

8 499 000 Kč

124 985 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 369 m²Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²

Prodej bytu 2+1 369 m²

Studentská, Mělník

4 290 000 Kč

11 626 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Kosmonautů, Mělník

4 750 000 Kč

96 939 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6957 m²Prodej stavebního pozemku 6957 m²
Prodej stavebního pozemku 6957 m²
Prodej stavebního pozemku 6957 m²

Prodej stavebního pozemku 6957 m²

Tyršova náves 1, Vysoký Újezd

45 220 500 Kč

6 500 Kč/m2

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Březová 897, Hovorčovice

15 950 000 Kč

80 151 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1522 m²Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Kolín, okres Kolín

6 995 000 Kč

6 495 000 Kč

4 267 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2431 m²Prodej stavebního pozemku 2431 m²
Prodej stavebního pozemku 2431 m²
Prodej stavebního pozemku 2431 m²

Prodej stavebního pozemku 2431 m²

Újezd, okres Beroun

5 900 000 Kč

2 427 Kč/m2

1...232425...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 385 nemovitostí