Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

859 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1132 m²Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Skuhrov, okres Beroun

5 773 000 Kč

5 100 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 382 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Všestary, Všestary

4 680 000 Kč

6 078 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1795 m²Prodej stavebního pozemku 1795 m²
Prodej stavebního pozemku 1795 m²
Prodej stavebního pozemku 1795 m²

Prodej stavebního pozemku 1795 m²

Jevany, okres Praha-východ

11 200 000 Kč

6 240 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1424 m²Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

6 798 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Útěchvosty 13, Podveky

6 490 000 Kč

45 069 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 463 m²Prodej domu 55 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 463 m²

Želízy, okres Mělník

3 490 000 Kč

63 455 Kč/m2

Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²

Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²

Skvrňov 67, Skvrňov

4 350 000 Kč

33 462 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²

Dalovice, okres Mladá Boleslav

9 790 000 Kč

95 980 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Václavská 377, Rakovník II

6 000 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Slaný, okres Kladno

3 500 000 Kč

4 037 Kč/m2

1...242526...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 382 nemovitostí