Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

858 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Čáslavská 18, Vrdy

13 490 000 Kč

12 450 000 Kč

15 091 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 380 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Lázeňská, Slaný

7 990 000 Kč

7 690 000 Kč

116 515 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Pražská 366/6, Hořovice

6 604 000 Kč

6 490 000 Kč

72 921 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

19 950 000 Kč

102 835 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²

Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²

Malkovice 6, Sedlec-Prčice

10 900 000 Kč

64 118 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 118 m²Prodej bytu 5+kk 118 m²
Prodej bytu 5+kk 118 m²
Prodej bytu 5+kk 118 m²

Prodej bytu 5+kk 118 m²

Na Obloucích, Kladno

8 950 000 Kč

75 847 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

U Školky 699, Sedlčany

4 200 000 Kč

3 820 000 Kč

70 741 Kč/m2

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Durasova 27/4, Slaný - Kvíček

14 500 000 Kč

66 820 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Na Tržišti, Benešov

5 470 000 Kč

94 310 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

14 490 000 Kč

114 094 Kč/m2

1...272829...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 380 nemovitostí