Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

853 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Kácovec ev. č. 8, Tichonice

2 750 000 Kč

74 324 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 352 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 856 m²Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²

Prodej stavebního pozemku 856 m²

Čisovice, okres Praha-západ

4 250 000 Kč

4 965 Kč/m2

Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²

Vykáň 71, Vykáň

10 490 000 Kč

54 352 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Na vápenici 112, Lišany

3 750 000 Kč

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Na Stráni, Kamenice - Nová Hospoda

16 400 000 Kč

14 900 000 Kč

119 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 803 m²Prodej stavebního pozemku 803 m²
Prodej stavebního pozemku 803 m²
Prodej stavebního pozemku 803 m²

Prodej stavebního pozemku 803 m²

Mšecké Žehrovice, okres Rakovník

4 290 000 Kč

5 342 Kč/m2

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Odlochovice 26, Jankov

20 393 000 Kč

21 466 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Tyršova, Beroun

5 755 716 Kč

5 399 000 Kč

125 558 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2900 m²Prodej stavebního pozemku 2900 m²
Prodej stavebního pozemku 2900 m²
Prodej stavebního pozemku 2900 m²

Prodej stavebního pozemku 2900 m²

Malešov, okres Kutná Hora

12 900 000 Kč

4 448 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

V Kolonii, Nymburk

7 990 000 Kč

119 254 Kč/m2

1...282930...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 352 nemovitostí