Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

853 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Rozhled, Mělník

5 477 500 Kč

89 795 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 352 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 20 m², pozemek 492 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 492 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 492 m²

Pchery, okres Kladno

3 490 000 Kč

174 500 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Úholičky, okres Praha-západ

16 459 000 Kč

106 877 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Milovice, okres Nymburk

5 890 000 Kč

101 552 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Polerady, okres Praha-východ

9 490 000 Kč

9 290 000 Kč

119 103 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Zelená, Čestlice

25 055 485 Kč

126 543 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 847 m²Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²

Prodej stavebního pozemku 847 m²

Dr. J. B. Foerstera, Nový Vestec

6 490 000 Kč

7 662 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²

Dolní Bousov, okres Mladá Boleslav

12 899 000 Kč

56 083 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 993 m²Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²

Prodej stavebního pozemku 993 m²

Mcely, okres Nymburk

4 199 000 Kč

4 099 000 Kč

4 128 Kč/m2

1...293031...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 352 nemovitostí