Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

852 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1077 m²Prodej stavebního pozemku 1077 m²
Prodej stavebního pozemku 1077 m²
Prodej stavebního pozemku 1077 m²

Prodej stavebního pozemku 1077 m²

Chodouň, Beroun

4 990 000 Kč

4 633 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 352 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1845 m²Prodej stavebního pozemku 1845 m²
Prodej stavebního pozemku 1845 m²
Prodej stavebního pozemku 1845 m²

Prodej stavebního pozemku 1845 m²

Červené Pečky, okres Kolín

3 590 000 Kč

1 946 Kč/m2

Prodej domu 210 m²Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²

Prodej domu 210 m²

Štěchovice, Praha-západ

18 700 000 Kč

17 200 000 Kč

81 905 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2849 m²Prodej stavebního pozemku 2849 m²
Prodej stavebního pozemku 2849 m²
Prodej stavebního pozemku 2849 m²

Prodej stavebního pozemku 2849 m²

Červené Pečky, okres Kolín

4 890 000 Kč

4 690 000 Kč

1 646 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Dr. E. Beneše 896, Neratovice

5 749 000 Kč

5 249 000 Kč

84 661 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Průběžná, Milovice

Neveřejná cena

Prodej chaty 47 m², pozemek 463 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 463 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 463 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 463 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 463 m²

Děkanovice, okres Benešov

Neveřejná cena

Prodej chaty 55 m², pozemek 463 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 463 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 463 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 463 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 463 m²

Želízy, okres Mělník

3 550 000 Kč

3 490 000 Kč

63 455 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Zálezlice, okres Mělník

5 990 000 Kč

4 009 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²

Pražská brána, Mladá Boleslav I

17 500 000 Kč

16 500 000 Kč

111 486 Kč/m2

1...313233...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 352 nemovitostí