Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

854 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²

Pražská brána, Mladá Boleslav I

17 500 000 Kč

16 500 000 Kč

111 486 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 355 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2023 m²Prodej stavebního pozemku 2023 m²
Prodej stavebního pozemku 2023 m²
Prodej stavebního pozemku 2023 m²

Prodej stavebního pozemku 2023 m²

Mělník, okres Mělník

15 960 000 Kč

13 900 000 Kč

6 871 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Tyršova 3222, Kladno

6 700 000 Kč

6 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1005 m²Prodej stavebního pozemku 1005 m²
Prodej stavebního pozemku 1005 m²
Prodej stavebního pozemku 1005 m²

Prodej stavebního pozemku 1005 m²

Boseň, okres Mladá Boleslav

5 450 000 Kč

5 420 000 Kč

5 393 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 685 m²Prodej stavebního pozemku 685 m²
Prodej stavebního pozemku 685 m²
Prodej stavebního pozemku 685 m²

Prodej stavebního pozemku 685 m²

Bohutín, okres Příbram

2 190 000 Kč

1 999 000 Kč

2 918 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Kuštova, Rakovník

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

72 059 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²

Trubín, okres Beroun

25 800 000 Kč

86 000 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice, okres Příbram

9 800 000 Kč

8 490 000 Kč

46 393 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 149 m²Prodej bytu 4+kk 149 m²
Prodej bytu 4+kk 149 m²
Prodej bytu 4+kk 149 m²

Prodej bytu 4+kk 149 m²

Sedlec, okres Praha-východ

16 950 000 Kč

113 758 Kč/m2

Prodej chaty 98 m²Prodej chaty 98 m²
Prodej chaty 98 m²
Prodej chaty 98 m²

Prodej chaty 98 m²

Chodouň, Beroun

15 990 000 Kč

10 490 000 Kč

107 041 Kč/m2

1...323334...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 355 nemovitostí