Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

855 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 98 m²Prodej chaty 98 m²
Prodej chaty 98 m²
Prodej chaty 98 m²

Prodej chaty 98 m²

Chodouň, Beroun

15 990 000 Kč

10 490 000 Kč

107 041 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 364 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Skryje 106, Skryje

4 900 000 Kč

4 550 000 Kč

30 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2032 m²Prodej stavebního pozemku 2032 m²
Prodej stavebního pozemku 2032 m²
Prodej stavebního pozemku 2032 m²

Prodej stavebního pozemku 2032 m²

Lomená, Kladno

16 900 000 Kč

11 990 000 Kč

5 901 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 869 m²Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²

Prodej stavebního pozemku 869 m²

Svojsíkova, Kladno

9 100 000 Kč

6 990 000 Kč

8 044 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1163 m²Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Lomená, Kladno

9 100 000 Kč

6 990 000 Kč

6 010 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1621 m²Prodej stavebního pozemku 1621 m²
Prodej stavebního pozemku 1621 m²
Prodej stavebního pozemku 1621 m²

Prodej stavebního pozemku 1621 m²

Chotusice, okres Kutná Hora

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1136 m²Prodej stavebního pozemku 1136 m²
Prodej stavebního pozemku 1136 m²
Prodej stavebního pozemku 1136 m²

Prodej stavebního pozemku 1136 m²

Obrubce, okres Mladá Boleslav

3 890 000 Kč

3 424 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Na Vávrově I 117, Všestary

11 530 000 Kč

9 920 000 Kč

54 505 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Zlonín, okres Praha-východ

20 650 000 Kč

19 499 000 Kč

116 065 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²

V Pískách, Neratovice

11 990 000 Kč

11 590 000 Kč

48 292 Kč/m2

1...333435...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 364 nemovitostí