Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

856 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 982 m²Prodej stavebního pozemku 982 m²
Prodej stavebního pozemku 982 m²
Prodej stavebního pozemku 982 m²

Prodej stavebního pozemku 982 m²

Ledce, okres Kladno

4 490 000 Kč

4 150 000 Kč

4 226 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 377 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Prodej domu 81 m²Prodej domu 81 m²
Prodej domu 81 m²
Prodej domu 81 m²

Prodej domu 81 m²

123, Křenek

11 400 000 000 Kč

140 740 741 Kč/m2

Prodej chaty 125 m²Prodej chaty 125 m²
Prodej chaty 125 m²
Prodej chaty 125 m²

Prodej chaty 125 m²

Na dolích ev. č. 1023, Petrov - Bohuliby

9 999 000 Kč

8 999 000 Kč

71 992 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Na Větrově, Velké Popovice

19 990 000 Kč

19 450 000 Kč

91 315 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1617 m²Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Okružní, Sulice

13 990 000 Kč

8 652 Kč/m2

Prodej domu 115 m²Prodej domu 115 m²
Prodej domu 115 m²
Prodej domu 115 m²

Prodej domu 115 m²

Pravonín

7 990 000 Kč

7 500 000 Kč

65 217 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Hostokryje 55, Senomaty

6 250 000 Kč

5 750 000 Kč

66 860 Kč/m2

Prodej domu 228 m²Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²

Prodej domu 228 m²

42, Žižice

20 990 000 Kč

19 490 000 Kč

85 482 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Hořelická, Rudná

13 600 000 Kč

13 328 000 Kč

112 000 Kč/m2

1...373839...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 377 nemovitostí