Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

856 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 3066 m²

Libež 81, Libež

12 500 000 Kč

11 690 000 Kč

108 241 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 375 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Sportovců 1382, Kladno

9 200 000 Kč

7 290 000 Kč

113 906 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1329 m²Prodej stavebního pozemku 1329 m²
Prodej stavebního pozemku 1329 m²
Prodej stavebního pozemku 1329 m²

Prodej stavebního pozemku 1329 m²

Kaštanová, Sulice

14 560 000 Kč

10 956 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Rud. Knotka, Kladno

50 268 000 Kč

17 580 000 Kč

12 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1533 m²Prodej stavebního pozemku 1533 m²
Prodej stavebního pozemku 1533 m²
Prodej stavebního pozemku 1533 m²

Prodej stavebního pozemku 1533 m²

Ouběnice u Dobříše

4 595 000 Kč

2 997 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2559 m²Prodej stavebního pozemku 2559 m²
Prodej stavebního pozemku 2559 m²
Prodej stavebního pozemku 2559 m²

Prodej stavebního pozemku 2559 m²

Ouběnice u Dobříše

7 695 000 Kč

3 007 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1691 m²Prodej stavebního pozemku 1691 m²
Prodej stavebního pozemku 1691 m²
Prodej stavebního pozemku 1691 m²

Prodej stavebního pozemku 1691 m²

Dolní Chvatliny - Mančice, okres Kolín

4 690 000 Kč

4 390 000 Kč

2 596 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Trubín, okres Beroun

61 800 000 Kč

103 000 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice - Drsník, okres Příbram

11 390 000 Kč

10 490 000 Kč

57 322 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 691 m²Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²

Prodej stavebního pozemku 691 m²

Brodce, Brodce

3 600 000 Kč

3 500 000 Kč

5 065 Kč/m2

1...363738...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 375 nemovitostí