Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

857 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Jenečská 21, Úhonice

29 950 000 Kč

59 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 384 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1391 m²Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

8 490 000 Kč

6 104 Kč/m2

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Čenkov, okres Příbram

11 150 000 Kč

7 800 000 Kč

35 135 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7192 m²Prodej stavebního pozemku 7192 m²
Prodej stavebního pozemku 7192 m²
Prodej stavebního pozemku 7192 m²

Prodej stavebního pozemku 7192 m²

Na Skalách, Kralupy nad Vltavou

30 000 000 Kč

4 171 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Tyršova 239, Nymburk

7 864 000 Kč

6 298 000 Kč

106 746 Kč/m2

Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Mělnická 106, Mělnické Vtelno

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

71 946 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1234 m²Prodej stavebního pozemku 1234 m²
Prodej stavebního pozemku 1234 m²
Prodej stavebního pozemku 1234 m²

Prodej stavebního pozemku 1234 m²

Vlkančice, okres Praha-východ

2 468 000 Kč

2 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1150 m²Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Cítov, okres Mělník

5 590 000 Kč

5 242 000 Kč

4 558 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prostřední 73, Hýskov

24 990 000 Kč

12 350 000 Kč

51 674 Kč/m2

1...394041...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 384 nemovitostí