Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

859 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1150 m²Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Cítov, okres Mělník

5 590 000 Kč

5 242 000 Kč

4 558 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 384 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prostřední 73, Hýskov

24 990 000 Kč

12 350 000 Kč

51 674 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

V Zahradách 183, Průhonice

22 900 000 Kč

22 000 000 Kč

119 565 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 929 m²Prodej stavebního pozemku 929 m²
Prodej stavebního pozemku 929 m²
Prodej stavebního pozemku 929 m²

Prodej stavebního pozemku 929 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

3 530 200 Kč

2 787 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 897 m²Prodej stavebního pozemku 897 m²
Prodej stavebního pozemku 897 m²
Prodej stavebního pozemku 897 m²

Prodej stavebního pozemku 897 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

3 408 600 Kč

2 691 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1254 m²Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Řehenice, okres Benešov

5 390 000 Kč

4 600 000 Kč

3 668 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 873 m²Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²

Prodej stavebního pozemku 873 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

3 317 400 Kč

2 619 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Vančurova, Neratovice

2 670 000 Kč

2 400 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

V Dibří, Hudlice

8 800 000 Kč

7 700 000 Kč

48 125 Kč/m2

1...404142...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 384 nemovitostí