Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

862 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Bubovická, Bubovice

17 000 000 Kč

73 913 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 385 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Nad Stadionem, Králův Dvůr

4 706 477 Kč

114 792 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²

Říčany, okres Praha-východ

13 100 000 Kč

11 999 000 Kč

68 960 Kč/m2

Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²

Malá Lečice 41, Bojanovice

8 790 000 Kč

55 987 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Strmá 220, Psáry

10 900 000 Kč

10 889 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Nad Lávkou, Tuchoměřice

10 380 000 Kč

108 125 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 9747 m²Prodej stavebního pozemku 9747 m²
Prodej stavebního pozemku 9747 m²
Prodej stavebního pozemku 9747 m²

Prodej stavebního pozemku 9747 m²

Církvice, okres Kolín

14 999 000 Kč

1 539 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Nupaky, okres Praha-východ

8 100 000 Kč

7 850 000 Kč

126 613 Kč/m2

Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²

V Uličce, Mšec

5 090 000 Kč

66 104 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Dr. E. Beneše, Neratovice

5 450 000 Kč

80 147 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
1...565758...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 385 nemovitostí