Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

862 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Třebešice 69, Třebešice

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 385 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Rymaně 1217, Mníšek pod Brdy

16 990 000 Kč

16 790 000 Kč

79 573 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Želízy 29, Želízy

3 450 000 Kč

25 746 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 480 m²Prodej domu 160 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 480 m²

Smetanova, Příbram

Neveřejná cena

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 829 m²Prodej stavebního pozemku 829 m²
Prodej stavebního pozemku 829 m²
Prodej stavebního pozemku 829 m²

Prodej stavebního pozemku 829 m²

Hradištko, okres Nymburk

5 300 000 Kč

6 393 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Vrátkov, okres Kolín

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²

Jana Švermy 449, Březnice

7 500 000 Kč

34 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Vidice 17, Vidice

4 900 000 Kč

39 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 936 m²Prodej stavebního pozemku 936 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m²

Prodej stavebního pozemku 936 m²

Sokolská, Mratín

7 499 000 Kč

8 012 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Hrachov 87, Svatý Jan

11 290 000 Kč

90 320 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...575859...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 385 nemovitostí