Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

852 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 53 m²Prodej bytu 1+kk 53 m²
Prodej bytu 1+kk 53 m²
Prodej bytu 1+kk 53 m²

Prodej bytu 1+kk 53 m²

Kynského, Slaný

5 430 750 Kč

102 467 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 352 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1185 m²Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Hrusice, okres Praha-východ

5 900 000 Kč

4 979 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Škvorecká 2066, Úvaly

7 990 000 Kč

7 790 000 Kč

134 310 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Tuhaň, okres Mělník

9 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Na Severním sídlišti I, Sedlčany

4 730 000 Kč

82 982 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²

Hradešín, okres Kolín

13 500 000 Kč

75 843 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1093 m²Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Smečno, okres Kladno

5 990 000 Kč

5 480 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

7 995 000 Kč

47 029 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2480 m²Prodej stavebního pozemku 2480 m²
Prodej stavebního pozemku 2480 m²
Prodej stavebního pozemku 2480 m²

Prodej stavebního pozemku 2480 m²

Kly, okres Mělník

11 840 000 Kč

4 774 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Školská 957, Líbeznice

25 900 000 Kč

139 247 Kč/m2

1...676869...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 352 nemovitostí