Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

854 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 130 m²Prodej bytu 4+kk 130 m²
Prodej bytu 4+kk 130 m²
Prodej bytu 4+kk 130 m²

Prodej bytu 4+kk 130 m²

Vysoký Újezd 62, Vysoký Újezd

13 990 000 Kč

107 615 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 355 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Lidové nám., Mikovice, Kralupy nad Vltavou

6 500 000 Kč

72 222 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1017 m²Prodej stavebního pozemku 1017 m²
Prodej stavebního pozemku 1017 m²
Prodej stavebního pozemku 1017 m²

Prodej stavebního pozemku 1017 m²

Poříčí nad Sázavou, okres Benešov

5 300 000 Kč

5 211 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
Prodej stavebního pozemku 1186 m²Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Libušín, okres Kladno

5 399 000 Kč

5 199 000 Kč

4 384 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Komenského 1412, Vlašim

3 685 000 Kč

73 700 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 4332 m²Prodej domu 160 m², pozemek 4332 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 4332 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 4332 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 4332 m²

Přílepy 111, Přílepy

11 900 000 Kč

74 375 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1705 m²

Zvírotice 43, Dublovice

9 270 000 Kč

70 227 Kč/m2

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Zd. Hofbauera, Unhošť

18 599 000 Kč

17 490 000 Kč

70 810 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vydra
Realitní kancelář: Century 21 Dream
Realitní makléř: Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Realitní kancelář: Century 21 Dream
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Benešova, Kutná Hora

5 389 900 Kč

5 179 900 Kč

69 999 Kč/m2

Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²

Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²

Mělník, okres Mělník

11 562 000 Kč

47 000 Kč/m2

1...666768...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 355 nemovitostí