Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

843 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Vidim 41, Vidim

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

41 176 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 380 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Dlouhá Lhota 126, Dlouhá Lhota

9 990 000 Kč

48 971 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Skryje 106, Skryje

4 900 000 Kč

32 667 Kč/m2

Prodej chaty 42 m²Prodej chaty 42 m²
Prodej chaty 42 m²
Prodej chaty 42 m²

Prodej chaty 42 m²

Pod Havranem, Štěchovice

643 500 Kč

15 321 Kč/m2

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

8 190 000 Kč

7 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²

Všestary, okres Praha-východ

12 800 000 Kč

67 368 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Na Klášteře, Beroun-Centrum

6 190 000 Kč

5 999 000 Kč

146 317 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²

Tovačovského 111/98, Mladá Boleslav IV

3 650 000 Kč

36 500 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²

Hvozdnice 52, Hvozdnice

10 490 000 Kč

71 849 Kč/m2

Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²

Údolí Raků, Tehov

1 490 000 Kč

27 091 Kč/m2

1...789...85

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 380 nemovitostí