Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

844 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Armádní, Milovice

6 690 000 Kč

94 225 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 375 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Maková 1053, Šestajovice

31 620 000 Kč

98 813 Kč/m2

Populární

Prodej chaty, pozemek 395 m²Prodej chaty, pozemek 395 m²
Prodej chaty, pozemek 395 m²
Prodej chaty, pozemek 395 m²

Prodej chaty, pozemek 395 m²

Hradec, Stříbrná Skalice

3 300 000 Kč

Populární

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Krupá 160, Krupá

12 887 200 Kč

84 784 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²

Na Pískách 744, Horoměřice

12 900 000 Kč

77 246 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Podmoky 58, Podmoky

5 490 000 Kč

53 301 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²

Kostelecká, Kostelec nad Labem - Jiřice

11 800 000 Kč

9 990 000 Kč

90 818 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 794 m²Prodej stavebního pozemku 794 m²
Prodej stavebního pozemku 794 m²
Prodej stavebního pozemku 794 m²

Prodej stavebního pozemku 794 m²

Na Kališti, Chýně

8 950 000 Kč

11 272 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Přemyslova 91, Mšeno

4 500 000 Kč

4 275 000 Kč

42 750 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Pražská, Kralupy nad Vltavou

8 198 000 Kč

67 752 Kč/m2

1...678...85

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 375 nemovitostí