Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

351 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Růžová 367/7, Děčín III-Staré Město

2 200 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 509 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Podbořany, okres Louny

2 490 000 Kč

1 690 000 Kč

1 688 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 799 999 Kč

1 412 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Osecká, Duchcov

3 621 000 Kč

2 750 000 Kč

35 256 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Hutnická, Most

5 000 000 Kč

4 150 000 Kč

59 286 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 928 m²Prodej stavebního pozemku 928 m²
Prodej stavebního pozemku 928 m²
Prodej stavebního pozemku 928 m²

Prodej stavebního pozemku 928 m²

Měrunice, okres Teplice

2 412 000 Kč

2 599 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1031 m²Prodej stavebního pozemku 1031 m²
Prodej stavebního pozemku 1031 m²
Prodej stavebního pozemku 1031 m²

Prodej stavebního pozemku 1031 m²

Měrunice, okres Teplice

2 680 000 Kč

2 599 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1645 m²Prodej stavebního pozemku 1645 m²
Prodej stavebního pozemku 1645 m²
Prodej stavebního pozemku 1645 m²

Prodej stavebního pozemku 1645 m²

Bžany, okres Teplice

3 536 750 Kč

2 150 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8070 m²Prodej stavebního pozemku 8070 m²
Prodej stavebního pozemku 8070 m²
Prodej stavebního pozemku 8070 m²

Prodej stavebního pozemku 8070 m²

Podsedice 14, Podsedice

4 500 000 Kč

558 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Dolní Zálezly ev. č. 237, Dolní Zálezly

2 500 000 Kč

1 999 000 Kč

49 975 Kč/m2

1...171819...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 509 nemovitostí