Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

350 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 510 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 115 m²Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²

Prodej bytu 4+1 115 m²

Školní, Chomutov

5 199 000 Kč

4 490 000 Kč

39 043 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Zdeňka Štěpánka, Most

3 880 000 Kč

3 600 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 992 m²Prodej stavebního pozemku 992 m²
Prodej stavebního pozemku 992 m²
Prodej stavebního pozemku 992 m²

Prodej stavebního pozemku 992 m²

Jiříkov - Filipov, okres Děčín

793 600 Kč

800 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Kostnická 4077, Chomutov

2 650 000 Kč

2 450 000 Kč

41 525 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Jana Kubelíka, Most

2 100 000 Kč

1 999 900 Kč

49 998 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²

5. května 403, Kryry

3 300 000 Kč

3 100 000 Kč

26 496 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Scheinerova, Teplice

3 300 000 Kč

2 699 000 Kč

35 052 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Strojetice 47, Kryry

2 650 000 Kč

2 499 000 Kč

40 306 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Růžová 367/7, Děčín III-Staré Město

2 200 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

1...161718...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 510 nemovitostí