Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

130 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Hutnická, Most

5 000 000 Kč

4 150 000 Kč

59 286 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 499 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1645 m²Prodej stavebního pozemku 1645 m²
Prodej stavebního pozemku 1645 m²
Prodej stavebního pozemku 1645 m²

Prodej stavebního pozemku 1645 m²

Bžany, okres Teplice

3 536 750 Kč

2 150 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8070 m²Prodej stavebního pozemku 8070 m²
Prodej stavebního pozemku 8070 m²
Prodej stavebního pozemku 8070 m²

Prodej stavebního pozemku 8070 m²

Podsedice 14, Podsedice

4 500 000 Kč

558 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2602 m²Prodej stavebního pozemku 2602 m²
Prodej stavebního pozemku 2602 m²
Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Světec, okres Teplice

4 163 200 Kč

1 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2602 m²
Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Světec, okres Teplice

4 163 200 Kč

1 600 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Rynartice 88, Jetřichovice

4 750 000 Kč

32 534 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Souběžná, Teplice - Prosetice

3 295 000 Kč

58 839 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Malátova 2418/33, Ústí nad Labem-centrum

3 690 000 Kč

58 571 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Barákova 506/8, Lovosice

5 077 000 Kč

4 997 000 Kč

38 438 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

1...789...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 499 nemovitostí