Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²

Hostovická 1910/75, Ústí nad Labem-centrum

6 160 000 Kč

5 999 000 Kč

41 089 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1728 m²Prodej stavebního pozemku 1728 m²
Prodej stavebního pozemku 1728 m²
Prodej stavebního pozemku 1728 m²

Prodej stavebního pozemku 1728 m²

Žalhostice, okres Litoměřice

6 299 000 Kč

3 645 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²

Bezděkov 13, Žatec

7 950 000 Kč

52 303 Kč/m2

Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²

Československých letců 1660, Varnsdorf

5 750 000 Kč

10 531 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²

Kostelní, Jirkov

8 990 000 Kč

35 960 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8439 m²Prodej stavebního pozemku 8439 m²
Prodej stavebního pozemku 8439 m²
Prodej stavebního pozemku 8439 m²

Prodej stavebního pozemku 8439 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

7 500 000 Kč

889 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 304 m²Prodej domu 174 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 304 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 304 m²

Boženy Němcové 1090, Žatec

8 590 000 Kč

49 368 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 142 m²Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²

Prodej bytu 4+1 142 m²

Fučíkova, Terezín

5 490 000 Kč

5 290 000 Kč

37 254 Kč/m2

Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²

Dolní Habartice 28, Dolní Habartice

8 200 000 Kč

7 000 000 Kč

34 314 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 77 m²Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²

Prodej bytu 4+1 77 m²

Ladova 430/6, Litoměřice - Pokratice

5 949 000 Kč

5 699 000 Kč

74 013 Kč/m2

1...345...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 nemovitostí