Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

530 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²

Palackého 432, Postoloprty

6 950 000 Kč

48 944 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 206 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 114 m²Prodej bytu 4+1 114 m²
Prodej bytu 4+1 114 m²
Prodej bytu 4+1 114 m²

Prodej bytu 4+1 114 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 800 000 Kč

42 105 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Loučná 190, Loučná pod Klínovcem

8 990 000 Kč

136 212 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

nám. Petra Obrovce 2261, Louny

4 190 000 Kč

3 990 000 Kč

68 793 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Oblouková, Děčín

3 550 000 Kč

47 973 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Karla Čapka 245, Krupka - Maršov

2 199 999 Kč

22 222 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Karla Čapka 243, Krupka - Maršov

1 499 999 Kč

22 059 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Julia Fučíka 2561/9, Most

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

tř. Budovatelů 3068/120, Most

3 300 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²

Hostovická 1910/75, Ústí nad Labem-centrum

6 160 000 Kč

5 999 000 Kč

41 089 Kč/m2

1...171819...53

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 206 nemovitostí