Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Pitín 62, Pitín

1 770 000 Kč

10 926 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 189 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nádražní, Chropyně

1 900 000 Kč

1 900 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Zlín, okres Zlín

1 750 000 Kč

1 470 000 Kč

32 667 Kč/m2

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Amerika, Vsetín

1 490 000 Kč

1 400 000 Kč

3 922 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 238 m²Prodej stavebního pozemku 238 m²
Prodej stavebního pozemku 238 m²
Prodej stavebního pozemku 238 m²

Prodej stavebního pozemku 238 m²

Vsetín, okres Vsetín

550 000 Kč

2 311 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 858 m²Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²

Prodej stavebního pozemku 858 m²

Vizovice, okres Zlín

1 390 000 Kč

1 090 000 Kč

1 270 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1215 m²Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Mistřice, okres Uherské Hradiště

1 050 500 Kč

865 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²

Hluk ev. č. 29, Hluk

690 000 Kč

550 000 Kč

27 500 Kč/m2

Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²

Napajedla ev. č. 223, Napajedla

1 699 000 Kč

1 549 000 Kč

48 406 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 313 m²Prodej stavebního pozemku 313 m²
Prodej stavebního pozemku 313 m²
Prodej stavebního pozemku 313 m²

Prodej stavebního pozemku 313 m²

Luhačovice, okres Zlín

710 000 Kč

690 000 Kč

2 204 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 189 nemovitostí