Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 490 000 Kč

2 016 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 189 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 498 m²Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²

Prodej stavebního pozemku 498 m²

Březolupy, okres Uherské Hradiště

890 000 Kč

1 787 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 950 m²Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²

Prodej stavebního pozemku 950 m²

Brusné, okres Kroměříž

1 990 000 Kč

2 095 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 646 m²Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²

Prodej stavebního pozemku 646 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

990 000 Kč

850 000 Kč

1 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 471 m²Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²

Prodej stavebního pozemku 471 m²

Zlín, okres Zlín

1 990 000 Kč

4 225 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Březnice, okres Zlín

1 550 000 Kč

32 292 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Rusava, okres Kroměříž

1 947 500 Kč

2 390 Kč/m2

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Zlín, okres Zlín

1 725 000 Kč

27 823 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

1 499 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 189 nemovitostí