Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

167 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Záhorovice 159, Záhorovice

2 950 000 Kč

2 750 000 Kč

29 570 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště

3 890 000 Kč

65 932 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

3 999 999 Kč

29 197 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²

třída Tomáše Bati 6221, Zlín

3 590 000 Kč

3 290 000 Kč

28 860 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Palackého 172, Bojkovice

2 790 000 Kč

53 654 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Benešovo nábřeží, Zlín

4 790 000 Kč

73 692 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Dukelská, Zlín

5 190 000 Kč

4 980 000 Kč

88 929 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Okružní, Uherský Brod

4 190 000 Kč

62 537 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

1 499 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...101112...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 nemovitostí