Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

167 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1205 m²Prodej stavebního pozemku 1205 m²
Prodej stavebního pozemku 1205 m²
Prodej stavebního pozemku 1205 m²

Prodej stavebního pozemku 1205 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

4 050 000 Kč

3 949 000 Kč

3 277 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1788 m²Prodej stavebního pozemku 1788 m²
Prodej stavebního pozemku 1788 m²
Prodej stavebního pozemku 1788 m²

Prodej stavebního pozemku 1788 m²

Lidečko, okres Vsetín

2 220 000 Kč

1 242 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2604 m²Prodej stavebního pozemku 2604 m²
Prodej stavebního pozemku 2604 m²
Prodej stavebního pozemku 2604 m²

Prodej stavebního pozemku 2604 m²

Dolní Bečva, okres Vsetín

3 500 000 Kč

1 344 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

4 200 000 Kč

4 066 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 543 m²Prodej stavebního pozemku 543 m²
Prodej stavebního pozemku 543 m²
Prodej stavebního pozemku 543 m²

Prodej stavebního pozemku 543 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

2 300 000 Kč

4 236 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²

Masarykovo náměstí 167, Rožnov pod Radhoštěm

5 190 000 Kč

4 950 000 Kč

70 714 Kč/m2

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

4 050 000 Kč

3 949 000 Kč

20 675 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 238 m²Prodej stavebního pozemku 238 m²
Prodej stavebního pozemku 238 m²
Prodej stavebního pozemku 238 m²

Prodej stavebního pozemku 238 m²

Vsetín, okres Vsetín

550 000 Kč

2 311 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 858 m²Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²
Prodej stavebního pozemku 858 m²

Prodej stavebního pozemku 858 m²

Vizovice, okres Zlín

1 390 000 Kč

1 090 000 Kč

1 270 Kč/m2

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Lomená, Zlín

4 690 000 Kč

4 190 000 Kč

71 017 Kč/m2

1...567...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 nemovitostí