Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

167 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 313 m²Prodej stavebního pozemku 313 m²
Prodej stavebního pozemku 313 m²
Prodej stavebního pozemku 313 m²

Prodej stavebního pozemku 313 m²

Luhačovice, okres Zlín

710 000 Kč

690 000 Kč

2 204 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 490 000 Kč

2 016 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1479 m²Prodej stavebního pozemku 1479 m²
Prodej stavebního pozemku 1479 m²
Prodej stavebního pozemku 1479 m²

Prodej stavebního pozemku 1479 m²

Ludkovice, okres Zlín

2 409 000 Kč

2 300 000 Kč

1 555 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Pačlavice, okres Kroměříž

4 390 000 Kč

29 267 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Přílepy 223, Přílepy

3 800 000 Kč

3 550 000 Kč

52 985 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2005 m²Prodej stavebního pozemku 2005 m²
Prodej stavebního pozemku 2005 m²
Prodej stavebního pozemku 2005 m²

Prodej stavebního pozemku 2005 m²

Karolinka, okres Vsetín

2 900 000 Kč

2 600 000 Kč

1 297 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 498 m²Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²

Prodej stavebního pozemku 498 m²

Březolupy, okres Uherské Hradiště

890 000 Kč

1 787 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Rataje, okres Kroměříž

4 170 000 Kč

2 800 000 Kč

2 557 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Loučka, okres Zlín

3 890 000 Kč

19 450 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 950 m²Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²

Prodej stavebního pozemku 950 m²

Brusné, okres Kroměříž

1 990 000 Kč

2 095 Kč/m2

1...789...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 nemovitostí