Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

87 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 813 m²Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²

Prodej stavebního pozemku 813 m²

Hvozdenská 10, Zlín

4 499 000 Kč

5 534 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 334 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Nezdenice 160, Nezdenice

3 540 000 Kč

72 245 Kč/m2

Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²

Lhotsko, okres Zlín

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1183 m²Prodej stavebního pozemku 1183 m²
Prodej stavebního pozemku 1183 m²
Prodej stavebního pozemku 1183 m²

Prodej stavebního pozemku 1183 m²

Kunovice, okres Uherské Hradiště

3 490 000 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Jablůnka, okres Vsetín

4 811 840 Kč

80 197 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Jablůnka 708, Jablůnka

3 690 000 Kč

85 814 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Derflanská, Uherské Hradiště

3 990 000 Kč

90 682 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1502 m²Prodej stavebního pozemku 1502 m²
Prodej stavebního pozemku 1502 m²
Prodej stavebního pozemku 1502 m²

Prodej stavebního pozemku 1502 m²

Fryšták, okres Zlín

3 900 000 Kč

2 597 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4748 m²Prodej stavebního pozemku 4748 m²
Prodej stavebního pozemku 4748 m²
Prodej stavebního pozemku 4748 m²

Prodej stavebního pozemku 4748 m²

Lopeník, Lopeník

3 750 000 Kč

790 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²

Podolí, okres Uherské Hradiště

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 334 nemovitostí