Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Zašová 96, Zašová

6 390 000 Kč

5 700 000 Kč

28 500 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²

Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²

Valašská Polanka 286, Valašská Polanka

5 499 000 Kč

27 223 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej stavebního pozemku 1833 m²Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Paseky 681, Želechovice nad Dřevnicí

6 814 600 Kč

6 290 400 Kč

3 432 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Břest 61, Břest

5 990 000 Kč

5 699 000 Kč

25 905 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Pod Léštím, Luhačovice

9 990 000 Kč

33 300 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Přílucká 4117, Zlín - Příluky

5 350 000 Kč

83 594 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Úprkova, Luhačovice

7 500 000 Kč

7 200 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1300 m²Prodej stavebního pozemku 1300 m²
Prodej stavebního pozemku 1300 m²
Prodej stavebního pozemku 1300 m²

Prodej stavebního pozemku 1300 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

6 110 000 Kč

4 700 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²

Polešovice, okres Uherské Hradiště

6 220 000 Kč

62 200 Kč/m2

1234...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí