Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Na Šištotě, Valašské Meziříčí

5 290 000 Kč

71 486 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prostřední, Zlín

5 490 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Velké Karlovice 952, Velké Karlovice

5 190 000 Kč

79 846 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Všemina 191, Všemina

8 350 000 Kč

32 364 Kč/m2

Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²
Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²
Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²

Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²

Bystřička 250, Bystřička

8 000 000 Kč

6 154 Kč/m2

Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

6 790 000 Kč

75 444 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Hradská 82, Lukov

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Polní, Dolní Němčí

6 690 000 Kč

68 265 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²

K Tuskulu, Lukov

7 925 000 Kč

7 200 000 Kč

28 800 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 100 m²Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²

Prodej bytu 3+kk 100 m²

Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště

9 995 000 Kč

99 950 Kč/m2

1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí