Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Svat. Čecha 514, Zlín - Prštné

5 290 000 Kč

5 090 000 Kč

74 853 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Přehradní, Fryšták

5 135 000 Kč

111 630 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Přehradní, Fryšták

6 290 000 Kč

103 115 Kč/m2

Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²

Dešná 49, Dešná

7 490 000 Kč

6 999 999 Kč

30 172 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²

Zlín, okres Zlín

11 470 000 Kč

9 980 000 Kč

46 636 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Slezská 4769, Zlín

5 600 000 Kč

76 712 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 9737 m²Prodej stavebního pozemku 9737 m²
Prodej stavebního pozemku 9737 m²
Prodej stavebního pozemku 9737 m²

Prodej stavebního pozemku 9737 m²

Šarovy, okres Zlín

7 000 903 Kč

719 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

5 568 000 Kč

5 400 000 Kč

93 103 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

5 900 000 Kč

111 321 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

9 990 000 Kč

8 690 000 Kč

43 450 Kč/m2

1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí