Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Obeciny II, Zlín

5 790 000 Kč

80 417 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Čs. armády, Rožnov pod Radhoštěm

5 190 000 Kč

86 500 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Zlín, okres Zlín

9 490 000 Kč

90 381 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 229 m², pozemek 646 m²Prodej domu 229 m², pozemek 646 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 646 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 646 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 646 m²

Sehradice, okres Zlín

8 912 180 Kč

38 918 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

U Svatých, Ostrožská Nová Ves

6 790 000 Kč

83 827 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²

Růžďka 203, Růžďka

5 900 000 Kč

5 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Loukov, okres Kroměříž

6 500 000 Kč

16 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Zálešná II, Zlín

6 290 000 Kč

5 690 000 Kč

113 800 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²

Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

9 600 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Dostihová, Slušovice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

32 612 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
1...78910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí