Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²

Školní, Uherský Ostroh

9 850 000 Kč

29 848 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²

Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²

Břestek 102, Břestek

5 795 000 Kč

5 250 000 Kč

14 583 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 3800 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

9 900 000 Kč

9 600 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Zubří, okres Vsetín

6 150 000 Kč

53 478 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 750 m²

Na Výšině, Vsetín

8 900 000 Kč

49 444 Kč/m2

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Antonína Slavíčka, Luhačovice

9 900 000 Kč

8 990 000 Kč

36 844 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

SNP, Otrokovice

5 590 000 Kč

78 732 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej chalupy 71 m², pozemek 593 m²Prodej chalupy 71 m², pozemek 593 m²
Prodej chalupy 71 m², pozemek 593 m²
Prodej chalupy 71 m², pozemek 593 m²

Prodej chalupy 71 m², pozemek 593 m²

Bystřice pod Lopeníkem ev. č. 58, Bystřice pod Lopeníkem

6 290 000 Kč

5 790 000 Kč

81 549 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 10143 m²Prodej domu 150 m², pozemek 10143 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 10143 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 10143 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 10143 m²

Huslenky, okres Vsetín

6 500 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 360 m²

Zlínská 1011/40, Holešov

11 490 000 Kč

8 990 000 Kč

49 944 Kč/m2

1...8910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí