Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

923 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3281 m²Prodej stavebního pozemku 3281 m²
Prodej stavebního pozemku 3281 m²
Prodej stavebního pozemku 3281 m²

Prodej stavebního pozemku 3281 m²

Chotoviny, okres Tábor

1 490 000 Kč

454 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 568 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1013 m²Prodej stavebního pozemku 1013 m²
Prodej stavebního pozemku 1013 m²
Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Medonosy, okres Mělník

2 100 000 Kč

2 073 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1954 m²Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Opatov, okres Svitavy

1 579 000 Kč

808 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2081 m²Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Lišany, okres Louny

2 999 000 Kč

2 499 000 Kč

1 201 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1210 m²Prodej stavebního pozemku 1210 m²
Prodej stavebního pozemku 1210 m²
Prodej stavebního pozemku 1210 m²

Prodej stavebního pozemku 1210 m²

Vanovice, okres Blansko

2 150 000 Kč

1 777 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 710 m²Prodej stavebního pozemku 710 m²
Prodej stavebního pozemku 710 m²
Prodej stavebního pozemku 710 m²

Prodej stavebního pozemku 710 m²

Stříbro, okres Tachov

2 100 000 Kč

2 958 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3297 m²Prodej stavebního pozemku 3297 m²
Prodej stavebního pozemku 3297 m²
Prodej stavebního pozemku 3297 m²

Prodej stavebního pozemku 3297 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

2 990 000 Kč

907 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej stavebního pozemku 1784 m²Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

1 650 000 Kč

925 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej stavebního pozemku 1050 m²Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Vyškov, okres Vyškov

3 412 500 Kč

3 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1487 m²Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Erpužice, Erpužice

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

908 Kč/m2

1...737475...93

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 568 stavebních pozemků