Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

263 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1600 m²Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Terezín, okres Litoměřice

6 999 000 Kč

4 374 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 506 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1617 m²Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Sulice, okres Praha-východ

15 000 000 Kč

13 990 000 Kč

8 652 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4308 m²Prodej stavebního pozemku 4308 m²
Prodej stavebního pozemku 4308 m²
Prodej stavebního pozemku 4308 m²

Prodej stavebního pozemku 4308 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

7 199 000 Kč

6 600 000 Kč

1 532 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1038 m²Prodej stavebního pozemku 1038 m²
Prodej stavebního pozemku 1038 m²
Prodej stavebního pozemku 1038 m²

Prodej stavebního pozemku 1038 m²

Jasmínová, Litoměřice

8 199 000 Kč

8 190 000 Kč

7 890 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4784 m²Prodej stavebního pozemku 4784 m²
Prodej stavebního pozemku 4784 m²
Prodej stavebního pozemku 4784 m²

Prodej stavebního pozemku 4784 m²

Údolní, Smržovka

7 990 000 Kč

1 670 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5000 m²Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Dukelská, Dvůr Králové nad Labem

50 000 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1214 m²Prodej stavebního pozemku 1214 m²
Prodej stavebního pozemku 1214 m²
Prodej stavebního pozemku 1214 m²

Prodej stavebního pozemku 1214 m²

U javoru, Praha

31 199 000 Kč

28 999 000 Kč

23 887 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1391 m²Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

8 490 000 Kč

6 104 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7192 m²Prodej stavebního pozemku 7192 m²
Prodej stavebního pozemku 7192 m²
Prodej stavebního pozemku 7192 m²

Prodej stavebního pozemku 7192 m²

Na Skalách, Kralupy nad Vltavou

30 000 000 Kč

4 171 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1166 m²Prodej stavebního pozemku 1166 m²
Prodej stavebního pozemku 1166 m²
Prodej stavebního pozemku 1166 m²

Prodej stavebního pozemku 1166 m²

Puškinova, Liberec

7 490 000 Kč

6 450 000 Kč

5 532 Kč/m2

1...121314...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 506 stavebních pozemků