Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

89 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 872 429 Kč

1 599 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 431 m²Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²

Prodej stavebního pozemku 431 m²

V Zahradách 173, Dolní Věstonice

2 370 000 Kč

5 499 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

1 090 000 Kč

1 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1133 m²Prodej stavebního pozemku 1133 m²
Prodej stavebního pozemku 1133 m²
Prodej stavebního pozemku 1133 m²

Prodej stavebního pozemku 1133 m²

Štítary, okres Znojmo

2 550 000 Kč

2 251 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 459 m²Prodej stavebního pozemku 459 m²
Prodej stavebního pozemku 459 m²
Prodej stavebního pozemku 459 m²

Prodej stavebního pozemku 459 m²

Na Výhoně, Hodonín

2 386 800 Kč

5 200 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1952 m²Prodej stavebního pozemku 1952 m²
Prodej stavebního pozemku 1952 m²
Prodej stavebního pozemku 1952 m²

Prodej stavebního pozemku 1952 m²

Žandrof, Ždánice

2 990 000 Kč

1 532 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Prodej stavebního pozemku 518 m²Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²

Prodej stavebního pozemku 518 m²

Vřesovice

1 490 000 Kč

2 876 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 1648 m²Prodej stavebního pozemku 1648 m²
Prodej stavebního pozemku 1648 m²
Prodej stavebního pozemku 1648 m²

Prodej stavebního pozemku 1648 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 292 704 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 294 702 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1156 m²Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

2 309 688 Kč

1 998 Kč/m2

1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 stavebních pozemků