Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

26 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 2794 m²Prodej stavebního pozemku 2794 m²
Prodej stavebního pozemku 2794 m²
Prodej stavebního pozemku 2794 m²

Prodej stavebního pozemku 2794 m²

Cetkovice, okres Blansko

5 229 000 Kč

1 872 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 132 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1054 m²Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Brno, okres Brno-město

9 450 000 Kč

8 966 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1209 m²Prodej stavebního pozemku 1209 m²
Prodej stavebního pozemku 1209 m²
Prodej stavebního pozemku 1209 m²

Prodej stavebního pozemku 1209 m²

Řícmanice, okres Brno-venkov

6 450 000 Kč

5 335 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 1147 m²Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Opatovice, okres Brno-venkov

8 990 000 Kč

7 838 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 3184 m²Prodej stavebního pozemku 3184 m²
Prodej stavebního pozemku 3184 m²
Prodej stavebního pozemku 3184 m²

Prodej stavebního pozemku 3184 m²

Zbýšov, okres Vyškov

8 387 200 Kč

2 634 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1150 m²Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²
Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Prodej stavebního pozemku 1150 m²

Oslavany, okres Brno-venkov

5 490 000 Kč

4 774 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 497 m²Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²

Prodej stavebního pozemku 497 m²

U Řempa, Kobylnice

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

11 046 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 1403 m²Prodej stavebního pozemku 1403 m²
Prodej stavebního pozemku 1403 m²
Prodej stavebního pozemku 1403 m²

Prodej stavebního pozemku 1403 m²

Valtice, okres Břeclav

5 490 000 Kč

3 913 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1721 m²Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Slovácká 390, Lednice

5 990 000 Kč

5 390 000 Kč

3 132 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 462 m²Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²

Prodej stavebního pozemku 462 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 990 000 Kč

12 965 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 132 stavebních pozemků