Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

54 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Znojmo, okres Znojmo

2 015 000 Kč

1 802 850 Kč

1 803 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 187 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1683 m²Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 980 000 Kč

1 830 000 Kč

1 087 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1379 m²Prodej stavebního pozemku 1379 m²
Prodej stavebního pozemku 1379 m²
Prodej stavebního pozemku 1379 m²

Prodej stavebního pozemku 1379 m²

Nad Haltýři, Moravský Krumlov

2 632 000 Kč

1 909 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 3119 m²Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Ráječko, okres Blansko

2 990 000 Kč

959 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 872 429 Kč

1 599 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 431 m²Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²

Prodej stavebního pozemku 431 m²

V Zahradách 173, Dolní Věstonice

2 370 000 Kč

5 499 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

1 090 000 Kč

1 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1133 m²Prodej stavebního pozemku 1133 m²
Prodej stavebního pozemku 1133 m²
Prodej stavebního pozemku 1133 m²

Prodej stavebního pozemku 1133 m²

Štítary, okres Znojmo

2 550 000 Kč

2 251 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 459 m²Prodej stavebního pozemku 459 m²
Prodej stavebního pozemku 459 m²
Prodej stavebního pozemku 459 m²

Prodej stavebního pozemku 459 m²

Na Výhoně, Hodonín

2 386 800 Kč

5 200 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1952 m²Prodej stavebního pozemku 1952 m²
Prodej stavebního pozemku 1952 m²
Prodej stavebního pozemku 1952 m²

Prodej stavebního pozemku 1952 m²

Žandrof, Ždánice

2 990 000 Kč

1 532 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 187 stavebních pozemků