Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Sokolská 699/11, Podivín

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Moravské Málkovice

7 990 000 Kč

36 318 Kč/m2

Populární

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Kurdějov, okres Břeclav

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

Populární

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Mikulov, okres Břeclav

8 650 000 Kč

7 850 000 Kč

218 056 Kč/m2

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Mařákova 1811/36, Brno - Líšeň

6 825 000 Kč

56 875 Kč/m2

Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²

Příhon, Klobouky u Brna

6 850 000 Kč

30 044 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²

Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²

Skalice nad Svitavou 33, Skalice nad Svitavou

9 450 000 Kč

81 466 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Valtrovice, okres Znojmo

6 990 000 Kč

68 529 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice, okres Hodonín

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Slup, okres Znojmo

9 845 000 Kč

8 700 000 Kč

43 500 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 358 domů