Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

26 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 918 m²Prodej stavebního pozemku 918 m²
Prodej stavebního pozemku 918 m²
Prodej stavebního pozemku 918 m²

Prodej stavebního pozemku 918 m²

Hory, okres Karlovy Vary

2 478 600 Kč

2 700 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 61 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1025 m²Prodej stavebního pozemku 1025 m²
Prodej stavebního pozemku 1025 m²
Prodej stavebního pozemku 1025 m²

Prodej stavebního pozemku 1025 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 562 500 Kč

2 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1082 m²Prodej stavebního pozemku 1082 m²
Prodej stavebního pozemku 1082 m²
Prodej stavebního pozemku 1082 m²

Prodej stavebního pozemku 1082 m²

Hory, okres Karlovy Vary

2 921 400 Kč

2 700 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2270 m²Prodej stavebního pozemku 2270 m²
Prodej stavebního pozemku 2270 m²
Prodej stavebního pozemku 2270 m²

Prodej stavebního pozemku 2270 m²

Aš, okres Cheb

2 270 000 Kč

1 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1683 m²Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Aš, okres Cheb

2 333 100 Kč

1 386 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1197 m²Prodej stavebního pozemku 1197 m²
Prodej stavebního pozemku 1197 m²
Prodej stavebního pozemku 1197 m²

Prodej stavebního pozemku 1197 m²

Loket, okres Sokolov

2 200 000 Kč

1 838 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1556 m²Prodej stavebního pozemku 1556 m²
Prodej stavebního pozemku 1556 m²
Prodej stavebního pozemku 1556 m²

Prodej stavebního pozemku 1556 m²

Valeč, okres Karlovy Vary

2 654 536 Kč

2 334 000 Kč

1 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej stavebního pozemku 929 m²Prodej stavebního pozemku 929 m²
Prodej stavebního pozemku 929 m²
Prodej stavebního pozemku 929 m²

Prodej stavebního pozemku 929 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 183 680 Kč

2 351 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1248 m²Prodej stavebního pozemku 1248 m²
Prodej stavebního pozemku 1248 m²
Prodej stavebního pozemku 1248 m²

Prodej stavebního pozemku 1248 m²

Okrouhlá, okres Cheb

2 950 000 Kč

2 364 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 855 m²Prodej stavebního pozemku 855 m²
Prodej stavebního pozemku 855 m²
Prodej stavebního pozemku 855 m²

Prodej stavebního pozemku 855 m²

Hory, okres Karlovy Vary

2 436 750 Kč

2 850 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 61 stavebních pozemků