Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

332 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Slaný, okres Kladno

3 500 000 Kč

4 037 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 685 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 923 m²Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²

Prodej stavebního pozemku 923 m²

Souběžná, Slatiňany

3 425 000 Kč

3 711 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 698 m²Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²

Prodej stavebního pozemku 698 m²

Jihlava, okres Jihlava

3 900 000 Kč

5 587 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2400 m²Prodej stavebního pozemku 2400 m²
Prodej stavebního pozemku 2400 m²
Prodej stavebního pozemku 2400 m²

Prodej stavebního pozemku 2400 m²

Kojatín, okres Třebíč

3 840 000 Kč

1 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 895 m²Prodej stavebního pozemku 895 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m²

Prodej stavebního pozemku 895 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

4 050 000 Kč

3 800 000 Kč

4 246 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1630 m²Prodej stavebního pozemku 1630 m²
Prodej stavebního pozemku 1630 m²
Prodej stavebního pozemku 1630 m²

Prodej stavebního pozemku 1630 m²

Skořice, okres Rokycany

4 090 000 Kč

2 509 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2996 m²Prodej stavebního pozemku 2996 m²
Prodej stavebního pozemku 2996 m²
Prodej stavebního pozemku 2996 m²

Prodej stavebního pozemku 2996 m²

Kozárovice, okres Příbram

4 160 000 Kč

1 389 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1255 m²Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 695 000 Kč

3 741 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3068 m²Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Rybí, okres Nový Jičín

4 590 000 Kč

1 496 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Teplice - Nová Ves, okres Teplice

3 990 000 Kč

4 389 Kč/m2

1...111213...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 685 stavebních pozemků